Fel
Vissza
HOME  OLDALTÉRKÉP  KAPCSOLAT  
         
Név:
Jelszó:
 
Általános keresés
 
 csak a termékek nevében
 a termékek leírásában is
Keresés gyártó szerint
Termékeink


Hálózat (szerelvények)

Lista szűkítése az alábbi jellemzők szerint:

    Gyártó:     
       
Termék fajtája / Type 
 
 
  
Csak a raktáron lévő termékek listázása  


Jelmagyarázat :

Zöld pipa : raktáron van

Piros telefon : nincs raktáron, rendelhető, kérjük érdeklődjön

1. üzlet : Debrecen, Szent Anna u. 18. Tel.: 52/431-136

2. üzlet : Debrecen, István u. 32. Tel. 52/501-682



 
CONTEGUgrás a gyártó honlapjára
  Nincs ilyen termék az adatbázisban!
 
 
D-LinkUgrás a gyártó honlapjára
  
Név
Nettó ár
Bruttó ár
Gar.
1.2.
  
 D-Link DEM-310GT SFP single mode optikai switch modul 1Gbit
23 504.- Ft
29 850.- Ft
2 év
 
 
DigitusUgrás a gyártó honlapjára
  
Név
Nettó ár
Bruttó ár
Gar.
1.2.
  
 Digitus 19" CAT6 24-portos UTP patch panel
7 104.- Ft
9 030.- Ft
1 év
  
 Digitus 24 portos Pach panel CAT6 19" rack
6 077.- Ft
7 720.- Ft
1 év
 
 
EquipUgrás a gyártó honlapjára
  
Név
Nettó ár
Bruttó ár
Gar.
1.2.
  
 Equip 19" kábelrendező panel 5 gyűrűvel, 1U, fekete 327311
1 128.- Ft
1 440.- Ft
Nincs
  
 Equip 769210 Cat6 keystone aljzat 8db-os csomagban
4 322.- Ft
5 490.- Ft
Nincs
  
 Equip CAT5 patch panel 24 port 1U fekete
5 774.- Ft
7 340.- Ft
1 év
  
 Equip CAT5 patch panel árnyékolt 24 port 1U fekete
10 023.- Ft
12 730.- Ft
1 év
  
 Equip CAT6 patch panel 24 port 1U fekete
9 390.- Ft
11 930.- Ft
1 év
  
 Equip CAT6 patch panel árnyékolt 24 port 1U fekete
15 662.- Ft
19 900.- Ft
1 év
  
 Rack szekrény csavar készlet 20 db-os (Equip)
1 356.- Ft
1 730.- Ft
Nincs
  
 Rack szekrény csavar készlet 4 db-os (Equip)
362.- Ft
460.- Ft
Nincs
  
 UTP toldó CAT6A árnyékolt
923.- Ft
1 180.- Ft
Nincs
 
 
ExtralinkUgrás a gyártó honlapjára
  
Név
Nettó ár
Bruttó ár
Gar.
1.2.
  
 
 
GembirdUgrás a gyártó honlapjára
  
Név
Nettó ár
Bruttó ár
Gar.
1.2.
  
 Gembird 19" patch panel 24 port 1U cat5e
5 430.- Ft
6 900.- Ft
1 év
  
 Gembird 19" patch panel 24 port 1U cat5e tálcás
9 741.- Ft
12 380.- Ft
1 év
  
 Gembird 19" patch panel 24 port 1U cat6
6 110.- Ft
7 760.- Ft
1 év
  
 Gembird 19" patch panel 24 port 1U cat6 tálcás
10 055.- Ft
12 770.- Ft
1 év
  
 Gembird 19" patch panel 48 port 2U cat5e
10 830.- Ft
13 760.- Ft
1 év
  
 Gembird 19" patch panel 48 port 2U cat6
12 006.- Ft
15 250.- Ft
1 év
  
 Gembird 19" rackszekrény elosztó PDU 220V 8 aljzat kapcsolós
4 499.- Ft
5 720.- Ft
1 év
  
 Rack szekrény csavar készlet 10 db-os (Gembird)
515.- Ft
660.- Ft
Nincs
  
 Rack szekrény csavar készlet 50 db-os (Gembird)
1 912.- Ft
2 430.- Ft
Nincs
 
 
IntellinetUgrás a gyártó honlapjára
  Nincs ilyen termék az adatbázisban!
 
 
KolinkUgrás a gyártó honlapjára
  Nincs ilyen termék az adatbázisban!
 
 
LanbergUgrás a gyártó honlapjára
  
Név
Nettó ár
Bruttó ár
Gar.
1.2.
  
 Lanberg 12cm ventilátor 19"-os rackszekrényhez 220v-os
2 070.- Ft
2 630.- Ft
Nincs
  
 Lanberg 1U kábelrendező gyűrűs fekete
1 729.- Ft
2 200.- Ft
Nincs
  
 Lanberg 1U kábelrendező gyűrűs szürke
1 729.- Ft
2 200.- Ft
Nincs
  
 Lanberg 1U kábelrendező gyűrűs szürke
1 133.- Ft
1 440.- Ft
Nincs
  
 Lanberg 1U kábelrendező kefés fekete
1 133.- Ft
1 440.- Ft
Nincs
  
 Lanberg 1U kábelrendező lyukacsos szürke
1 304.- Ft
1 660.- Ft
Nincs
  
 Lanberg kefés panel 19" fekete
1 304.- Ft
1 660.- Ft
Nincs
  
 Lanberg kefés panel 19" szürke
1 304.- Ft
1 660.- Ft
Nincs
 
 
LinkbasicUgrás a gyártó honlapjára
  
Név
Nettó ár
Bruttó ár
Gar.
1.2.
  
 Keystone CAT6 UTP modul
507.- Ft
650.- Ft
Nincs
  
 Linkbasic 19" patch panel 48 port 2U cat5e
10 990.- Ft
13 960.- Ft
1 év
  
 Linkbasic 19" rackszekrény elosztó PDU 220V 6 aljzat kapcs.
3 540.- Ft
4 500.- Ft
1 év
  
 Linkbasic kábelrendező 19" 1U gyűrűs
1 332.- Ft
1 700.- Ft
Nincs
  
 Linkbasic kabelrendező kefével 19" rackmount
1 520.- Ft
1 930.- Ft
1 év
  
 Linkbasic rackszekrény kerék fékkel
879.- Ft
1 120.- Ft
Nincs
  
 Linkbasic rackszekrény oldalajtó zár
834.- Ft
1 060.- Ft
Nincs
  
 Linkbasic UTP patchpanel cat.6 24-port, kábelrendezővel
11 088.- Ft
14 090.- Ft
1 év
  
 Rack szekrény csavar készlet 20 db-os (Linkbasic)
1 172.- Ft
1 490.- Ft
Nincs
  
 Rack szekrény csavar készlet 4 db-os (Linkbasic)
484.- Ft
620.- Ft
Nincs
 
 
LogiLinkUgrás a gyártó honlapjára
  
Név
Nettó ár
Bruttó ár
Gar.
1.2.
  
 UTP toldó CAT6
499.- Ft
640.- Ft
Nincs
 
 
MikrotikUgrás a gyártó honlapjára
  
Név
Nettó ár
Bruttó ár
Gar.
1.2.
  
 MikroTik Power Adapter 12V 1A
1 324.- Ft
1 690.- Ft
1 év
  
 MikroTik Power Adapter 18V 1A
1 290.- Ft
1 640.- Ft
1 év
  
 MikroTik Power Adapter 24V 0.8A
1 964.- Ft
2 500.- Ft
1 év
  
 MikroTik Power Adapter 24V 1A
1 432.- Ft
1 820.- Ft
1 év
  
 MikroTik Power Adapter with PoE 12V 1A
1 409.- Ft
1 790.- Ft
1 év
  
 MikroTik Power Adapter with PoE 18V 1A
1 559.- Ft
1 980.- Ft
1 év
  
 MikroTik Power Adapter with PoE 24V 0.75A
1 459.- Ft
1 860.- Ft
1 év
  
 MikroTik Power Adapter with PoE 24V 1,6A
2 805.- Ft
3 570.- Ft
1 év
  
 MikroTik Power Adapter with PoE 4 port 12v-48V DC
2 260.- Ft
2 870.- Ft
1 év
  
 MikroTik Power Adapter with PoE 48V
3 344.- Ft
4 250.- Ft
1 év
  
 MikroTik Power Adapter with PoE 48V + tápkábel
4 407.- Ft
5 600.- Ft
1 év
  
 MikroTik RB2011 fali felszerelő keret
2 384.- Ft
3 030.- Ft
Nincs
 
 
NetgearUgrás a gyártó honlapjára
  
Név
Nettó ár
Bruttó ár
Gar.
1.2.
  
 Hálózati adapter Netgear WAC510-es access pointhoz
4 780.- Ft
6 080.- Ft
3 év
  
 Netgear 1000BaseSX Fibre SFP GBIC optikai modul
43 290.- Ft
54 980.- Ft
5 év
  
 Netgear 10GBASE-LR SFP+ AXM762 PK10 optikai modul
1 499 961.- Ft
1 904 950.- Ft
2 év
  
 Netgear 10GBASE-SR SFP+ AXM761 PK10 optikai modul
590 962.- Ft
750 530.- Ft
2 év
  
 Netgear 10GE LR SFP+ optikai modul
272 814.- Ft
346 480.- Ft
5 év
  
 Netgear 10GE SR SFP+ optikai SFP modul OM3 és OM4 kábelekhez
113 741.- Ft
144 460.- Ft
5 év
  
 Netgear M6100 POE+ kiegészítő kártya
64 165.- Ft
81 490.- Ft
3 év
  
 Netgear M6100 UPOE kiegészítő kártya
89 786.- Ft
114 030.- Ft
3 év
  
 Netgear ProSafe 1000Base-T SFP RJ45 átalakító modul
43 290.- Ft
54 980.- Ft
5 év
  
 Netgear ProSafe 10GBase-LR-LITE SFP+ LC
113 741.- Ft
144 460.- Ft
5 év
  
 Netgear ProSafe 10GBase-LRM SFP+ LC GBIC optikai modul
113 741.- Ft
144 460.- Ft
5 év
 
 
 Noname
  
Név
Nettó ár
Bruttó ár
Gar.
1.2.
  
 Fali FTP aljzat 1 port
904.- Ft
1 150.- Ft
Nincs
  
 Fali FTP aljzat 2 port
1 356.- Ft
1 730.- Ft
Nincs
  
 Fali UTP aljzat 1 port
565.- Ft
720.- Ft
Nincs
  
 Fali UTP aljzat 2 port
904.- Ft
1 150.- Ft
Nincs
  
 Fali UTP aljzat CAT6 1 port
678.- Ft
870.- Ft
Nincs
  
 Fali UTP aljzat CAT6 2 port
1 017.- Ft
1 300.- Ft
Nincs
  
 FTP (RJ-45) árnyékolt csatlakozó dugó
73.- Ft
100.- Ft
Nincs
  
 FTP (RJ-45) CAT6 árnyékolt csatlakozó dugó
215.- Ft
280.- Ft
Nincs
  
 Kábelcsatorna 15x10mm öntapadós 1m
345.- Ft
440.- Ft
Nincs
  
 Kábelcsatorna 20x10mm öntapadós 1m
226.- Ft
290.- Ft
Nincs
  
 Kábelcsatorna 25x50mm MCS 1m
452.- Ft
580.- Ft
Nincs
  
 Keystone CAT6 FTP modul
1 140.- Ft
1 450.- Ft
Nincs
  
 Keystone CAT6 FTP toldó
904.- Ft
1 150.- Ft
Nincs
  
 Power Adapter with PoE 12V 1A
1 695.- Ft
2 160.- Ft
1 év
  
 Rack szekrény csavar készlet 20db-os
2 417.- Ft
3 070.- Ft
Nincs
  
 UTP (RJ-45) CAT5e csatlakozó dugó
57.- Ft
80.- Ft
Nincs
  
 UTP (RJ-45) CAT6 csatlakozó dugó
90.- Ft
120.- Ft
Nincs
  
 UTP (RJ-45) CAT6 csatlakozó dugó + fésű
124.- Ft
160.- Ft
Nincs
  
 UTP (RJ-45) CAT6 moduláris csatlakozó dugó
226.- Ft
290.- Ft
Nincs
  
 UTP (RJ-45) törésgátló
57.- Ft
80.- Ft
Nincs
  
 UTP toldó CAT5
215.- Ft
280.- Ft
Nincs
 
 
QoltecUgrás a gyártó honlapjára
  
Név
Nettó ár
Bruttó ár
Gar.
1.2.
  
 Qoltec 19" rackszekrény elosztó PDU 220V 8 aljzat kapcsolós
4 532.- Ft
5 760.- Ft
1 év
 
 
RolineUgrás a gyártó honlapjára
  Nincs ilyen termék az adatbázisban!
 
 
TP-LinkUgrás a gyártó honlapjára
  Nincs ilyen termék az adatbázisban!
 
 
TritonUgrás a gyártó honlapjára
  Nincs ilyen termék az adatbázisban!
 
 
UBiQUiTiUgrás a gyártó honlapjára
  
Név
Nettó ár
Bruttó ár
Gar.
1.2.
  
 UBiQUiTi Brackets Nanostation konzol fém
4 824.- Ft
6 130.- Ft
Nincs