Fel
Vissza
HOME  OLDALTÉRKÉP  KAPCSOLAT  
         
Név:
Jelszó:
 
Általános keresés
 
 csak a termékek nevében
 a termékek leírásában is
Keresés gyártó szerint
Termékeink


Hálózat (szerelvények)

Lista szűkítése az alábbi jellemzők szerint:

    Gyártó:     
       
Termék fajtája / Type 
 
 
  
Csak a raktáron lévő termékek listázása  


Jelmagyarázat :

Zöld pipa : raktáron van

Piros telefon : nincs raktáron, rendelhető, kérjük érdeklődjön

1. üzlet : Debrecen, Szent Anna u. 18. Tel.: 52/431-136

2. üzlet : Debrecen, István u. 32. Tel. 52/501-682



 
CONTEGUgrás a gyártó honlapjára
  Nincs ilyen termék az adatbázisban!
 
 
D-LinkUgrás a gyártó honlapjára
  
Név
Nettó ár
Bruttó ár
Gar.
1.2.
  
 D-Link DEM-310GT SFP single mode optikai switch modul 1Gbit
23 606.- Ft
29 980.- Ft
2 év
 
 
DigitusUgrás a gyártó honlapjára
  
Név
Nettó ár
Bruttó ár
Gar.
1.2.
  
 Digitus 19" CAT6 24-portos UTP patch panel
7 160.- Ft
9 100.- Ft
1 év
  
 Digitus 24 portos Pach panel CAT6 19" rack
6 123.- Ft
7 780.- Ft
1 év
 
 
EquipUgrás a gyártó honlapjára
  
Név
Nettó ár
Bruttó ár
Gar.
1.2.
  
 Equip 19" kábelrendező panel 5 gyűrűvel, 1U, fekete 327311
1 136.- Ft
1 450.- Ft
Nincs
  
 Equip 769210 Cat6 keystone aljzat 8db-os csomagban
4 322.- Ft
5 490.- Ft
Nincs
  
 Equip CAT5 patch panel 24 port 1U fekete
5 707.- Ft
7 250.- Ft
1 év
  
 Equip CAT5 patch panel árnyékolt 24 port 1U fekete
9 910.- Ft
12 590.- Ft
1 év
  
 Equip CAT6 patch panel 24 port 1U fekete
9 277.- Ft
11 790.- Ft
1 év
  
 Equip CAT6 patch panel árnyékolt 24 port 1U fekete
15 470.- Ft
19 650.- Ft
1 év
  
 Equip CAT6A patch panel árnyékolt 24 port 1U fekete
21 368.- Ft
27 140.- Ft
1 év
  
 Rack szekrény csavar készlet 20 db-os (Equip)
1 356.- Ft
1 730.- Ft
Nincs
  
 Rack szekrény csavar készlet 4 db-os (Equip)
362.- Ft
460.- Ft
Nincs
  
 UTP toldó CAT5e árnyékolt
678.- Ft
870.- Ft
Nincs
  
 UTP toldó CAT6A árnyékolt
927.- Ft
1 180.- Ft
Nincs
 
 
ExtralinkUgrás a gyártó honlapjára
  
Név
Nettó ár
Bruttó ár
Gar.
1.2.
  
 Extralink POE adapter 24V 1A
1 645.- Ft
2 090.- Ft
1 év
 
 
GembirdUgrás a gyártó honlapjára
  
Név
Nettó ár
Bruttó ár
Gar.
1.2.
  
 Gembird 19" patch panel 24 port 1U cat5e
5 586.- Ft
7 100.- Ft
1 év
  
 Gembird 19" patch panel 24 port 1U cat5e tálcás
10 024.- Ft
12 730.- Ft
1 év
  
 Gembird 19" patch panel 24 port 1U cat6
6 286.- Ft
7 990.- Ft
1 év
  
 Gembird 19" patch panel 24 port 1U cat6 tálcás
10 347.- Ft
13 150.- Ft
1 év
  
 Gembird 19" patch panel 48 port 2U cat5e
11 144.- Ft
14 160.- Ft
1 év
  
 Gembird 19" patch panel 48 port 2U cat6
12 355.- Ft
15 700.- Ft
1 év
  
 Gembird 19" rackszekrény elosztó PDU 220V 8 aljzat kapcsolós
3 775.- Ft
4 800.- Ft
1 év
  
 Rack szekrény csavar készlet 10 db-os (Gembird)
527.- Ft
670.- Ft
Nincs
  
 Rack szekrény csavar készlet 50 db-os (Gembird)
1 965.- Ft
2 500.- Ft
Nincs
  
 UTP LAN port elosztó 2 aljazatos
863.- Ft
1 100.- Ft
Nincs
 
 
IntellinetUgrás a gyártó honlapjára
  
Név
Nettó ár
Bruttó ár
Gar.
1.2.
  
 Intellinet 19" rackszekrény elosztó PDU 220V 8 aljzat
5 426.- Ft
6 900.- Ft
1 év
 
 
KolinkUgrás a gyártó honlapjára
  Nincs ilyen termék az adatbázisban!
 
 
LanbergUgrás a gyártó honlapjára
  
Név
Nettó ár
Bruttó ár
Gar.
1.2.
  
 Lanberg 12cm ventilátor 19"-os rackszekrényhez 220v-os
2 085.- Ft
2 650.- Ft
Nincs
  
 Lanberg 1U kábelrendező gyűrűs fekete
1 741.- Ft
2 220.- Ft
Nincs
  
 Lanberg 1U kábelrendező gyűrűs szürke
1 741.- Ft
2 220.- Ft
Nincs
  
 Lanberg 1U kábelrendező gyűrűs szürke
1 141.- Ft
1 450.- Ft
Nincs
  
 Lanberg 1U kábelrendező kefés fekete
1 141.- Ft
1 450.- Ft
Nincs
  
 Lanberg 1U kábelrendező lyukacsos szürke
1 313.- Ft
1 670.- Ft
Nincs
  
 Lanberg kefés panel 19" fekete
1 313.- Ft
1 670.- Ft
Nincs
  
 Lanberg kefés panel 19" szürke
1 313.- Ft
1 670.- Ft
Nincs
 
 
LinkbasicUgrás a gyártó honlapjára
  
Név
Nettó ár
Bruttó ár
Gar.
1.2.
  
 Keystone CAT6 UTP modul
565.- Ft
720.- Ft
Nincs
  
 Linkbasic 19" patch panel 48 port 2U cat5e
11 075.- Ft
14 070.- Ft
1 év
  
 Linkbasic 19" rackszekrény elosztó PDU 220V 6 aljzat kapcs.
3 567.- Ft
4 530.- Ft
1 év
  
 Linkbasic kábelrendező 19" 1U gyűrűs
1 339.- Ft
1 710.- Ft
Nincs
  
 Linkbasic kabelrendező kefével 19" rackmount
1 531.- Ft
1 950.- Ft
1 év
  
 Linkbasic rackszekrény kerék fékkel
885.- Ft
1 130.- Ft
Nincs
  
 Linkbasic rackszekrény oldalajtó zár
840.- Ft
1 070.- Ft
Nincs
  
 Linkbasic UTP patchpanel cat.6 24-port, kábelrendezővel
11 173.- Ft
14 190.- Ft
1 év
  
 Rack szekrény csavar készlet 20 db-os (Linkbasic)
1 202.- Ft
1 530.- Ft
Nincs
  
 Rack szekrény csavar készlet 4 db-os (Linkbasic)
487.- Ft
620.- Ft
Nincs
 
 
LogiLinkUgrás a gyártó honlapjára
  
Név
Nettó ár
Bruttó ár
Gar.
1.2.
  
 UTP toldó CAT6
499.- Ft
640.- Ft
Nincs
 
 
MikrotikUgrás a gyártó honlapjára
  
Név
Nettó ár
Bruttó ár
Gar.
1.2.
  
 MikroTik Power Adapter 12V 1A
1 361.- Ft
1 730.- Ft
1 év
  
 MikroTik Power Adapter 18V 1A
1 325.- Ft
1 690.- Ft
1 év
  
 MikroTik Power Adapter 24V 0.8A
2 018.- Ft
2 570.- Ft
1 év
  
 MikroTik Power Adapter 24V 1A
1 471.- Ft
1 870.- Ft
1 év
  
 MikroTik Power Adapter with PoE 12V 1A
1 446.- Ft
1 840.- Ft
1 év
  
 MikroTik Power Adapter with PoE 18V 1A
1 602.- Ft
2 040.- Ft
1 év
  
 MikroTik Power Adapter with PoE 24V 0.75A
1 498.- Ft
1 910.- Ft
1 év
  
 MikroTik Power Adapter with PoE 24V 1,6A
2 884.- Ft
3 670.- Ft
1 év
  
 MikroTik Power Adapter with PoE 4 port adapter nélkül
2 260.- Ft
2 870.- Ft
1 év
  
 MikroTik Power Adapter with PoE 48V
3 439.- Ft
4 370.- Ft
1 év
  
 MikroTik Power Adapter with PoE 48V + tápkábel
4 407.- Ft
5 600.- Ft
1 év
  
 MikroTik RB2011 fali felszerelő keret
2 191.- Ft
2 790.- Ft
Nincs
 
 
NetgearUgrás a gyártó honlapjára
  
Név
Nettó ár
Bruttó ár
Gar.
1.2.
  
 Hálózati adapter Netgear WAC510-es access pointhoz
4 823.- Ft
6 130.- Ft
3 év
  
 Netgear 1000BaseSX Fibre SFP GBIC optikai modul
43 689.- Ft
55 490.- Ft
5 év
  
 Netgear 10GBASE-LR SFP+ AXM762 PK10 optikai modul
1 513 795.- Ft
1 922 520.- Ft
2 év
  
 Netgear 10GBASE-SR SFP+ AXM761 PK10 optikai modul
596 413.- Ft
757 450.- Ft
2 év
  
 Netgear 10GE LR SFP+ optikai modul
275 329.- Ft
349 670.- Ft
5 év
  
 Netgear 10GE SR SFP+ optikai SFP modul OM3 és OM4 kábelekhez
114 789.- Ft
145 790.- Ft
5 év
  
 Netgear M6100 POE+ kiegészítő kártya
64 756.- Ft
82 240.- Ft
3 év
  
 Netgear M6100 UPOE kiegészítő kártya
90 614.- Ft
115 080.- Ft
3 év
  
 Netgear ProSafe 1000Base-T SFP RJ45 átalakító modul
43 689.- Ft
55 490.- Ft
5 év
  
 Netgear ProSafe 10GBase-LR-LITE SFP+ LC
114 789.- Ft
145 790.- Ft
5 év
  
 Netgear ProSafe 10GBase-LRM SFP+ LC GBIC optikai modul
114 789.- Ft
145 790.- Ft
5 év
 
 
 Noname
  
Név
Nettó ár
Bruttó ár
Gar.
1.2.
  
 Fali FTP aljzat CAT5e 1 port
904.- Ft
1 150.- Ft
Nincs
  
 Fali FTP aljzat CAT5e 2 port
1 356.- Ft
1 730.- Ft
Nincs
  
 Fali UTP aljzat CAT5e 1 port
565.- Ft
720.- Ft
Nincs
  
 Fali UTP aljzat CAT5e 2 port
904.- Ft
1 150.- Ft
Nincs
  
 Fali UTP aljzat CAT6 1 port
678.- Ft
870.- Ft
Nincs
  
 Fali UTP aljzat CAT6 2 port
1 017.- Ft
1 300.- Ft
Nincs
  
 FTP (RJ-45) árnyékolt csatlakozó dugó
73.- Ft
100.- Ft
Nincs
  
 FTP (RJ-45) CAT6 árnyékolt csatlakozó dugó
215.- Ft
280.- Ft
Nincs
  
 Kábelcsatorna 15x10mm öntapadós 1m
345.- Ft
440.- Ft
Nincs
  
 Kábelcsatorna 20x10mm öntapadós 1m
226.- Ft
290.- Ft
Nincs
  
 Kábelcsatorna 25x50mm MCS 1m
452.- Ft
580.- Ft
Nincs
  
 Keystone CAT6 FTP modul
1 140.- Ft
1 450.- Ft
Nincs
  
 Keystone CAT6 FTP toldó
904.- Ft
1 150.- Ft
Nincs
  
 Power Adapter with PoE 12V 1A
1 695.- Ft
2 160.- Ft
1 év
  
 Rack szekrény csavar készlet 20db-os
2 026.- Ft
2 580.- Ft
Nincs
  
 UTP (RJ-45) CAT5e csatlakozó dugó
57.- Ft
80.- Ft
Nincs
  
 UTP (RJ-45) CAT6 csatlakozó dugó
90.- Ft
120.- Ft
Nincs
  
 UTP (RJ-45) CAT6 csatlakozó dugó + fésű
124.- Ft
160.- Ft
Nincs
  
 UTP (RJ-45) CAT6 moduláris csatlakozó dugó
226.- Ft
290.- Ft
Nincs
  
 UTP (RJ-45) törésgátló
57.- Ft
80.- Ft
Nincs
  
 UTP toldó CAT5
215.- Ft
280.- Ft
Nincs
 
 
QoltecUgrás a gyártó honlapjára
  
Név
Nettó ár
Bruttó ár
Gar.
1.2.
  
 Qoltec 19" rackszekrény elosztó PDU 220V 8 aljzat kapcsolós
4 658.- Ft
5 920.- Ft
1 év
 
 
RolineUgrás a gyártó honlapjára
  Nincs ilyen termék az adatbázisban!
 
 
TP-LinkUgrás a gyártó honlapjára
  Nincs ilyen termék az adatbázisban!
 
 
TritonUgrás a gyártó honlapjára
  Nincs ilyen termék az adatbázisban!
 
 
UBiQUiTiUgrás a gyártó honlapjára
  
Név
Nettó ár
Bruttó ár
Gar.
1.2.
  
 UBiQUiTi Brackets Nanostation konzol fém
4 963.- Ft
6 310.- Ft
Nincs